Ukrainian Azerbaijani English Polish Russian

Телефон: +38(097) 736 00 98

ГоловнаГірудотерапія
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

User Rating: 0 / 5

Гірудотерапія

Це один із немедикаментозних  методів лікування деяких захворювань внутрішніх органів з допомогою звичайної  медичної п`явки.
Особливості дії:
  Речовини, які утворюються п`явкою,  мають потужну антимікробну дію, ефективність методу пов`язана не лише зі здатністю п`явок викликати капілярну кровотечу, зменшуючи тим самим венозне кровонаповнення ураженої ділянки чи органа. Чисельні наукові дослідження показали, що п`явка виявилась цілою фабрикою біологічно активних речовин і ферментів, які при потраплянні в кров людини, мають протизапальну, знеболюючу, протинабрякову дію, знижують ймовірність утворення тромбів, покращують мікроциркуляцію, а також активують імунну систему. 
В середньому на курс лікування 7-10 сеансів , сеанси призначаються через день.
Тривалість одного сеансу – в межах 60 хв.


Покази до призначення гірудотерапії:

 1. Гіпертонічна хвороба, атеросклероз, стенокардія
 2. Постінфарктний кардіосклероз, ІХС
 3. Шкірні захворювання (дерматози, токсикодермії, екзема)
 4. Офтальмологічні захворювання (глаукома, іридоцикліт, травми ока)
 5. Мігрень
 6. Безпліддя, простатит, запальні захворювання жіночих статевих органів
 7. Захворювання нирок та печінки
 8. Неврити слухових нервів, отити
 9. Для профілактики інсультів та інфарктів

Протипокази до призначення гірудотерапіїї:

 • Гемофілія
 • Стійка гіпотонія
 • Вагітність
 • Індивідуальна непереносимість

Пам`ятка для тих , хто лікується  п`явками.

Не користуватися напередодні та в день процедури парфумами та миючими засобами з відчутним ароматом. Найкраще – дитяче мило.
В нормі після процедури кровотеча продовжується від 6 до 36 годин. Кровотеча – це один з елементів лікувальної  дії п`явок. За рахунок кровотечі ліквідується венозний застій в ураженій ділянці чи органі, покращується мікроциркуляція.
Безпосередньо на ранку накладають стерильну пов`язку, а поверх неї -  прокладку. Якщо прокладка протекла, її замінюють на суху, а саму пов`язку чіпати не слід. Через 12-24 години стерильну серветку потрібно змочити кип`яченою водою і вона відпаде. Аби уникнути зайвого подразнення ранок, не слід обробляти її асептичними  засобами, якщо ранки труться об одяг, їх слід заклеїти бактерицидним лейкопластирем.
Приблизно у половини пацієнтів навколо рани з`являється набряк, затвердіння, почервоніння, а самі ранки сверблять (це прояви так званої місцевої алергічної реакції). У таких випадках необхідно протягом дня вжити 2-4 таблетки антиалергічного препарату (діазолін, тавегіл, супрастин тощо), а місця укусів обробити настойкою календули , софори або бальзамом «Зірочка», «Цілитель».
Душ можна приймати наприкінці наступної доби, а ванну – після появи на ранках кірочок.

 

Коментарі:

Додати коментар

Wi-Fi

Мережа безпровідникового Інтернету Wі-Fі діє по спальному корпусі (в кожному житловому номері) та прилеглій території санаторію.

 

 

"Шевченкова хата"

Котеджний будинок «Шевченкова хата» розташований серед величного дубового гаю. Якщо Ви хочете ексклюзивний незабутній відпочинок в переплетенні сучасного та минулого – Вам сюди!

 Детальніше: 

 

   

Санаторій "Червона калина"- оздоровниця для дорослих

Оздоровчий заклад не проводить розподілу путівок та не приймає дітей віком до 14 років.

 

Новинка!!!
Шоколадне обгортання!
Какао-боби -  основний компонент какао для шоколадного обгортання. В  них сконцентрована велика  кількість фізіологічно активних речовин, які  пришвидшують виведення  токсинів і зайвої рідини з організму. Шоколад, насичений такими корисними речовинами, як натрій, фтор, калій, залізо, кальцій, а також рослинними  протеїнами какао бобів.

 Детальніше:  

Увага ! Розрахункова година 12:00

З 01.07.2016 р. розрахункова година в санаторії "Червона калина" 12.00 Діють наступні правила: Виїзд до 12.00 год. Поселення після 14.00 год. При ранньому заїзді (до 14.00 год.) та при пізньому виїзді (після 12.00 год.) проводиться доплата у розмірі 50% вартості проживання за одну добу. У день поселення перша послуга - обід, у день виїзду остання послуга - сніданок.

 Детальніше: 

Нова методика екзотикотерапія - масаж равликами Ахатина

Равликотерапія — масаж обличчя чи інших ділянок тіла за допомогою равликів.

 Детальніше: 

Массаж рибками Гарра Руфа

Для масажу рибками використовується спеціальний вид рибок — рибка Гарра Руфа, яку ще іноді називають рибкою -лікарем.

 Детальніше: