Ukrainian Azerbaijani English Polish Russian

Телефон: +38(097) 736 00 98

ГоловнаІнфрачервона камера
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

User Rating: 0 / 5

Інфрачервона камера

Лікувальний метод, в основі якого лежить  дія інфрачервоного випромінювання на організм людини з лікувальною та профілактичною метою.
Виділяють декілька напрямків реакції організму на теплові впливи.
Перший з них полягає в тому, що збуджуються теплові рецептори поверхні тіла людини, збудження передається до центральної нервової системи, надходить до ретикулярної формації та центру терморегуляції в довгастому мозку. Короткочасні контрастні процедури здавна використовувались як стимулятор ЦНС, засіб загартовування, виведення людини з депресивного стану.
Другий аспект дії термопроцедур полягає у підвищенні функціональної активності різноманітних ферментів, що забезпечують життєдіяльність організму.

 
Ще один аспект термотерапії базується на тому, що шкіра людини є одним з імунних органів, який забезпечує специфічну резистентність організму до будь-яких несприятливих чинників зовнішнього та внутрішнього середовища.
Важливим механізмом термотерапії вважають активацію потовиділення та виведення з організму органічних та неорганічних шлаків.
Підвищення температури  зовнішнього середовища і тканин викликає розширення мікроциркуляторного русла , зменшення судинного опору, зниження артеріального тиску, активацію потових залоз, втрату води організмом.

 

В інфрачервоній термокамері прогрів тіла людини починається з поверхні шкіри, оскільки інфрачервоні промені здатні проникати і прогрівати тканини різних шарів шкіри на глибину 1.5-2.5мм без істотної зміни температури зовнішнього середовища. Тому сеанс інфрачервоної термотерапії у перші 3-5 хвилин не змінює температури головного мозку і міокарду.

Коментарі:

Додати коментар

Wi-Fi

Мережа безпровідникового Інтернету Wі-Fі діє по спальному корпусі (в кожному житловому номері) та прилеглій території санаторію.

 

 

"Шевченкова хата"

Котеджний будинок «Шевченкова хата» розташований серед величного дубового гаю. Якщо Ви хочете ексклюзивний незабутній відпочинок в переплетенні сучасного та минулого – Вам сюди!

 Детальніше: 

 

   

Санаторій "Червона калина"- оздоровниця для дорослих

Оздоровчий заклад не проводить розподілу путівок та не приймає дітей віком до 14 років.

 

Новинка!!!
Шоколадне обгортання!
Какао-боби -  основний компонент какао для шоколадного обгортання. В  них сконцентрована велика  кількість фізіологічно активних речовин, які  пришвидшують виведення  токсинів і зайвої рідини з організму. Шоколад, насичений такими корисними речовинами, як натрій, фтор, калій, залізо, кальцій, а також рослинними  протеїнами какао бобів.

 Детальніше:  

Увага ! Розрахункова година 12:00

З 01.07.2016 р. розрахункова година в санаторії "Червона калина" 12.00 Діють наступні правила: Виїзд до 12.00 год. Поселення після 14.00 год. При ранньому заїзді (до 14.00 год.) та при пізньому виїзді (після 12.00 год.) проводиться доплата у розмірі 50% вартості проживання за одну добу. У день поселення перша послуга - обід, у день виїзду остання послуга - сніданок.

 Детальніше: 

Нова методика екзотикотерапія - масаж равликами Ахатина

Равликотерапія — масаж обличчя чи інших ділянок тіла за допомогою равликів.

 Детальніше: 

Массаж рибками Гарра Руфа

Для масажу рибками використовується спеціальний вид рибок — рибка Гарра Руфа, яку ще іноді називають рибкою -лікарем.

 Детальніше: