Ukrainian Azerbaijani English Polish Russian

Телефон: +38(097) 736 00 98

ГоловнаІспанський плащ
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

User Rating: 5 / 5

"Іспанський плащ"

Суть  методу полягає в тому, що з товстого, грубого  рядна шиють плащ у вигляді довгого халата з рукавами, який спереду не зшитий і спускається до підлоги. Цей плащ замочується холодною простою водою, але якщо пацієнт ослаблений, похилого віку, довго та часто хворіючий, - то теплою. Потім плащ викручується й надягається, при чому краї його спереду заходять один за другий. Шерстяні одіяла повинні бути приготовлені на постелі. Найкраще розіслати одне велике одіяло та два менших повперек. Пацієнт лягає на одіяло і його щільно їм вкутують (сповивають) ,щоб не було доступу повітря й прикривають зверху ватяним одіялом та периною. Необхідно одягати й вкутувати пацієнта в одіяла якомога швидше, щоб максимально зменшити час впливу холодного повітря. Тривалість такого укутування 1.5-2години в залежності від конституції. Періодичність -2-3 рази в тиждень. На курс – 8-10 процедур, можливе й більш тривале лікування.

Показами до застосування процедури є:

  1. інфекційні захворювання
  2. атеросклероз
  3. артеріальна гіпертонія
  4. цукровий діабет
  5. ожиріння та ін.

Процедура легко переноситься, не викликає неприємних відчуттів, гемодинамічні показники (тиск, пульс)суттєво не міняються.
Разом з тим процедура надзвичайно позитивно впливає на шкіру, яка має безліч структур, які реагують на ці впливи.
Щоб переконатись в ефективності процедури, достатньо уважно подивитися на воду, в якій промивають плащ після кожного сеансу. Промивна вода стає каламутною, брудною, а іноді з жовтим відтінком. Дослідження виділень, поту, прмивних вод підтверджує наявність в них слизу, уратів, фосфатів, оксолатів, елімінацію солей важких металів, змінюється й аутофлора шкіри.
«Іспанський плащ» є багатостороннім методом впливу факторів,періодичне подразнення якими організм при його патологічних станах приводить до виникнення стабілізації гомеостазу.

Лікувальна дія може бути посилена, якщо змочувати плащ у відварі сіна, вівсяної соломи, соснових гілок, липових бруньок.

Коментарі:

Додати коментар

Wi-Fi

Мережа безпровідникового Інтернету Wі-Fі діє по спальному корпусі (в кожному житловому номері) та прилеглій території санаторію.

 

 

"Шевченкова хата"

Котеджний будинок «Шевченкова хата» розташований серед величного дубового гаю. Якщо Ви хочете ексклюзивний незабутній відпочинок в переплетенні сучасного та минулого – Вам сюди!

 Детальніше: 

 

   

Санаторій "Червона калина"- оздоровниця для дорослих

Оздоровчий заклад не проводить розподілу путівок та не приймає дітей віком до 14 років.

 

Новинка!!!
Шоколадне обгортання!
Какао-боби -  основний компонент какао для шоколадного обгортання. В  них сконцентрована велика  кількість фізіологічно активних речовин, які  пришвидшують виведення  токсинів і зайвої рідини з організму. Шоколад, насичений такими корисними речовинами, як натрій, фтор, калій, залізо, кальцій, а також рослинними  протеїнами какао бобів.

 Детальніше:  

Увага ! Розрахункова година 12:00

З 01.07.2016 р. розрахункова година в санаторії "Червона калина" 12.00 Діють наступні правила: Виїзд до 12.00 год. Поселення після 14.00 год. При ранньому заїзді (до 14.00 год.) та при пізньому виїзді (після 12.00 год.) проводиться доплата у розмірі 50% вартості проживання за одну добу. У день поселення перша послуга - обід, у день виїзду остання послуга - сніданок.

 Детальніше: 

Нова методика екзотикотерапія - масаж равликами Ахатина

Равликотерапія — масаж обличчя чи інших ділянок тіла за допомогою равликів.

 Детальніше: 

Массаж рибками Гарра Руфа

Для масажу рибками використовується спеціальний вид рибок — рибка Гарра Руфа, яку ще іноді називають рибкою -лікарем.

 Детальніше: