Ukrainian Azerbaijani English Polish Russian

Телефон: +38(097) 736 00 98

ГоловнаМасаж рибками Гарра Руфа
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

User Rating: 5 / 5

Масаж рибками Гарра Руфа

Для масажу рибками використовується спеціальний вид рибок — рибка Гарра Руфа, яку ще іноді називають рибкою -лікарем.

Особливістю їх дії на організм є те, що рибки здатні видаляти ороговілі клітини шкіри без її механічного пошкодження, адже у рибок немає твердих зубів, тому вони можуть згризати тільки готовий до злущування епітелій;

Крім того,слина рибок містить особливий компонент діетанол, який сприяє загоєнню мікротравм шкіри. Вода, в якій плавають рибки, збагачується слизом, який виділяє шкіра рибок, і він також сприятливо впливає на шкіру.Саме те, що у рибок немає гострих зубів, визначає безпеку процедури для пацієнта. Вони зіскоблюють поверхневий шар шкіри, ніби терткою, не пошкоджуючи її цілісність, що запобігає проникненню в організм вірусів та хвороботворних бактерій.

Сотні маленьких рибок дуже делікатно і вибірково обробляють шкірний покрив саме там, де це необхідно.

Дотик Гарра Руфа - це масаж, який поліпшує кровообіг, надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, знімає набряки і втому в ногах. У рибки, крім м'яких щелеп, присутні невеликі вусики. Водячи ними по поверхні, рибка, тим самим, активізує глибинні процеси в клітинах епідермісу, покращує кровопостачання тканин. Під час процедури відбувається повна релаксація і суттєве психологічне розвантаження організму.Крім косметичного, фіш-терапія має і лікувальну дію на ряд захворювань, що супроводжуються шкірними проявами. Тому масаж рибками показаний при псоріазі,вітіліго,червоному пласкому лишаї, іхтіозі, гіперкератозі, нейродерміті, екземі.Процедуру можна проводити пацієнтам будь-якого віку, навіть дітям. Протипоказами до процедури є системний червоний вовчак; псоріатичний нейродерміт;злоякісні новоутворення шкіри.

За 1-2 доби до масажу рибками Гарра Руфа забороняється користуватися кремом для ніг. Перед процедурою пацієнт миє нижні кінцівки та опускає їх у акваріум з теплою водою (32 С). Тривалість процедури 15-20 хв. Для тривалого ефекту необхідно 8-10 процедур щоденно чи через день.

Коментарі:

Додати коментар

Wi-Fi

Мережа безпровідникового Інтернету Wі-Fі діє по спальному корпусі (в кожному житловому номері) та прилеглій території санаторію.

 

 

"Шевченкова хата"

Котеджний будинок «Шевченкова хата» розташований серед величного дубового гаю. Якщо Ви хочете ексклюзивний незабутній відпочинок в переплетенні сучасного та минулого – Вам сюди!

 Детальніше: 

 

   

Санаторій "Червона калина"- оздоровниця для дорослих

Оздоровчий заклад не проводить розподілу путівок та не приймає дітей віком до 14 років.

 

Новинка!!!
Шоколадне обгортання!
Какао-боби -  основний компонент какао для шоколадного обгортання. В  них сконцентрована велика  кількість фізіологічно активних речовин, які  пришвидшують виведення  токсинів і зайвої рідини з організму. Шоколад, насичений такими корисними речовинами, як натрій, фтор, калій, залізо, кальцій, а також рослинними  протеїнами какао бобів.

 Детальніше:  

Увага ! Розрахункова година 12:00

З 01.07.2016 р. розрахункова година в санаторії "Червона калина" 12.00 Діють наступні правила: Виїзд до 12.00 год. Поселення після 14.00 год. При ранньому заїзді (до 14.00 год.) та при пізньому виїзді (після 12.00 год.) проводиться доплата у розмірі 50% вартості проживання за одну добу. У день поселення перша послуга - обід, у день виїзду остання послуга - сніданок.

 Детальніше: 

Нова методика екзотикотерапія - масаж равликами Ахатина

Равликотерапія — масаж обличчя чи інших ділянок тіла за допомогою равликів.

 Детальніше: 

Массаж рибками Гарра Руфа

Для масажу рибками використовується спеціальний вид рибок — рибка Гарра Руфа, яку ще іноді називають рибкою -лікарем.

 Детальніше: