АКЦІЯ "Подаруй путівку батькам"

Любов та турбота до батьків – найкраща якість характеру і вияв хорошого виховання. Родина, у якій діти проявляють турботу і готові допомогти батькам, завжди дружна і щаслива. В такій сім’ї панує мир і гармонія. Теплота та увага, які ми вкладаємо у відношення до батьків – найкраща вдячність для мами й тата.

Проявіть турботу до своїх батьків! Зробіть їм приємний подарунок. Купівля пільгової санаторно-курортної путівки для пенсіонерів в санаторії «Червона калина» буде хорошим виявом турботи та уваги до людей похилого віку.

Тільки для пенсіонерів при бронюванні путівки на період з 20 жовтня по 31 грудня 2017 року  надається  знижка в розмірі 10%.

Як отримати путівку пенсіонеру?

Умови надання знижки:

Знижка надається особам віком від 45 років і більше.

Забронювати і оплатити путівку може людина будь-якого віку.

Для отримання пільгової путівки, зателефонуйте за номером +38 (097) 73 60 098 або (0362) 67 00 61 або напишіть на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з коментарем «Акція – подаруй путівку батькам».

Акція розповсюджується тільки на путівки з проживанням в категорії «Стандарт двомісний», «Стандарт тримісний».

Перший день заїзду по акції не раніше 20 жовтня 2017 р.

Останній день заїзду – 31 грудня 2017 р.

Мінімальна кількість днів путівки – 14 днів.

Акція не розповсюджується на:

• Інші пільгові і спеціальні пропозиції  у вказаний термін, в тому числі на учасників програми лояльності.

• Путівки придбані через туристичні фірми та туристичні оператори.

Курортологія відносить жару, високі температури, сонячну спеку до небажаних умов для зміцнення дорослого організму. Лікарі санаторію «Червона калина» рекомендують людям пенсійного та похилого віку приїжджати на лікування в осінньо-зимовий період. Акція дійсна з 20 жовтня по 31 грудня 2017 р. – це найкращий період для оздоровлення!

Розроблено Сивий Ю.М., Сивий Г.Ф.(фото, дизайн)