Мінеральна вода "Червона калина"

 

Мальовничий куточок Полісся, кордон між Рівненською та Волинською областями, на території санаторію "Червона калина", який знаходиться в оточенні чудового соснового бору на березі мальовничого озера - є фактичним місцезнаходженням  цілющих джерел мінеральної та питної вод. Саме в такій екологічно чистій місцині може зародитися тільки цілюща і напрочуд смачна вода. Насичена хвойними лісами, обдарована силою землі, вона заслужено та офіційно носить назву санаторію "Червона калина".

 

Мінеральна вода "Червона калина".

Унікальна свердловина мінеральної водиґсягає глибини 750 метрів. Небагато знайдеться родовищ мінеральних вод в Україні, що містять йод. Концентрація йоду в мінеральній воді до 0,1 мг\л. П"ючи нашу мінеральну воду, ми вирішуємо гостру для нас проблему - йододефіциту. Вона підвищує імунітет організму та нормалізує обмін речовин. мінеральна вода "Червона калина" сприяє загальному оздоровленню людського організму та підтримує життєвий тонус. Мінеральна вода сертифікована Рівненським ДЦСМС та щорічно проходить комплексне дослідження в Українському науково-дослідному інституті медичної реабілітації та курортології м.Одеси.

За бездоганну якість та екологічну чистоту мінеральна  вода і безалкогольні напої під ТМ "Червона калина" науково-експертна рада національної іміджевої програми "Лідери ХХІ століття" нагородила підприємство загально-національним знаком якості "Вища проба" України з правом маркування продукції відповідною символікою.

Інформацію про ТзОВ "Водограй" занесено до щорічного видання "Регистр лучших товаров Украины". А в 2007 році мінеральна вода стала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості "100 кращих товарів України".

Питна вода "Кришталь"

відповідає всім необхідним нормативам, має відповідний сертифікат. Рекомендовано інститутом гігієни і екології харчування ім.О.М.Морозова для приготування їжі. Окрім того, що ця вода просто смачна та високоякісна, вона корисна тим, що видобувається на території відомої здравниці санаторію "Червона калина" зі свердловини глибиною 150 метрів. Щодо лужності, то рівень рН води"Кришталь" становить 8,3 - тобто відповідає рекомендаціям Українського інституту екології людини для щоденного вживання. Її унікальність полягає в тому, що ця вода надзвичайно м"яка - загальна жорсткість не перевищує 1 моль\м3 і не потребує додаткового пом"якшення. А отже - ідеальна для приготування кави, чаю. Вона не лишає накипу на посуді. Для господинь, які полюбляють домашнє консервування, вода "Кришталь" просто незамінна. Фрукти й овочі зберігаються довго і мають неповторний смак. Окрім цього, питна вода не потребує багатоступеневої очистки, адже подається безпосередньо із свердловини в ідеальному стані. ЇЇ не потрібно фільтрувати, бо вона проходить очистку від грубих домішок та додаткову обробку бактерицидним опроміненням , що надає воді стерильності.

Вода розливається у 20-ти літрові бутлі та 0,5 і 1,5 і 6-літрові пляшки, а відтак її можна замовити і додому і в офіс, придбати у торговельній мережі. При високій якості вода доступна за ціною.

Якщо ви ДБАЄТЕ про своє ЗДОРОВ"Я, та хочете відчути смак рідної землі ЧЕКАЄМО НА ВАС у нашій СЛУЖБІ ДОСТАВКИ!

43-23-43

Адреса виробника: ТзОВ "Водограй"

вул.Лісова 1, с.Жобрин-1, Рівненський район,

Рівненська область, Україна, 35318

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Розроблено Сивий Ю.М., Сивий Г.Ф.(фото, дизайн)