Приміщення санаторію, це архітектурна низка п’яти блоків, що з'єднані між собою функціонально і територіально. Під одним дахом тут знаходяться; спальний корпус на 250 місць, лікувально-діагностичний комплекс, бальнеологічне відділення, їдальня, кіноконцертний зал, бібліотека, три бара, ресторан, конференц-зал, дві сауни, два більярдних зала. До послуг відпочиваючих на території санаторію діють дві крамниці, де за помірними цінами можна придбати продовольчі та непродовольчі товари.

 

На території санаторію знаходяться; стоянка автомобілів, продовольчий та промисловий склади, майстерня по ремонту взуття, кафе на пляжній зоні,, авто гаражі на 15 боксів для стоянки автомобілів відпочиваючих, човнова станція, працює перукарня та косметичний кабінет, відкрито поштове відділення та переговорний пункт. Спальний корпус санаторію "Червона калина" розрахований на проживання відпочиваючих в одно-та двохмісних номерах, напівлюксах і люксах різних категорій.

Умови для медико-психологічної реабілітації створює і місцевість, де розташований санаторій, з одного бокую чудове озеро, дзеркало якого складає 40 гектарів, де можна порибалити, з другого боку - окультурена лісопаркова зона, до якої примикає сосновий бір та змішаний ліс, де відпочиваючі збирають гриби та лісові ягоди. На березі озера розміщені літнє кафе, шашлична "Колиба",  збудована Закарпатськими умільцями з смерекового дерева, відкрите облаштоване озеро 30*30,  де можна порибалити. На плесі води за 20м від берега побудована 2-х поверхова споруда на кшталт знаменитого Ялтинського "ластівчиного гнізда", де можна чудово провести дозвілля.

На території санаторію в лісопарковій зоні розташовані майданчики для бадмінтону, волейбольний, футбольний, баскетбольний та тенісний майданчики, доріжки для теренкурів трьох ступенів складності. До послуг відпочиваючих також різноманітні настільні та інші ігри. Крім того, в розпорядженні відпочиваючих -лижі, санчата, ролики, велосипеди, катамарани, човни, рибальське і спортивне знаряддя.

В санаторії створені всі умови для культурного відпочинку. До послуг відпочиваючих працює бібліотека, де нараховується більше 4000 шт. книг, газет, журналів. Також проводяться екскурсії в Почаївську Лавру, музей-заповідник "Козацькі могили" та інші визначні місця Рівненщини. В години дозвілля можна відвідати кіноконцертний зал, в якому щодня проводяться різноманітні заходи; ігрові атракціони, літературні бесіди, лекції, літературно-музичні композиції, тематичні вечори, концерти, а також демонструються відеофільми і фільми на широкому форматі.

Розроблено Сивий Ю.М., Сивий Г.Ф.(фото, дизайн)