Перейти до вмісту

Історія кохання та подарунок від санаторію “Червона калина”

історія кохання

Історія кохання, яка нас зворушила до глибини душі:

В бомбосховищі Маріуполя, під звуки вибухів, познайомилися зовсім чужі люди Ніна та Олександр. Вони спільно переживали одну біду, почали допомагати та підтримувати один одного.. Та Ніна змушена була залишити Маріуполь і їх зв’язок обірвався… Ніна оселилася тимчасо в Бердянську… Минали дні і кожного дня Ніна все більше розуміла, що не хоче втрачати Олександра.. та зв’язку так і не було.. І тут на подвір’ї з’явився він.. Щастю не було меж! Він її знайшов! Бо теж зрозумів, що більше ніколи не зможе жити без неї!

Олександр та Ніна переїхали до Рівного та вирішили одружитися!

Дуже символічно, що весілля відбулося на день Єднання, провели все в Поліському стилі за підтримки центру ЯМаріуполь , КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” РОР та Рівненський Обласний Краєзнавчий Музей.

І найцікавіше: закохані отримали в подарунок подарунковий сертифікат на “Вікенд” від санаторію “Червона калина”.

Щирі вітання! Відтепер наповнюйте своє життя тільки найкращими враженнями, а санаторій “Червона калина” вам в цьому допоможе!

весілля в українському стилі

Хочете створити приємний подарунок для своїх близьких чи найкращих друзів? 

Подарунковий сертифікат в санаторії “Червона калина”- гарне рішення для подарунків, які створюють приємні емоції та залишаться  в пам’яті на все життя!

Замовити:

+38(097) 736 00 98
+38(067) 455 22 34

 
podarunkovyy certificat