Перейти до вмісту

Офіційне звернення AREGY Group

AREGY Group є біореноваційною медичною компанією з керуючим офісом в Австрії та працює на ринку більше 10 років. Бізнес групи компанії представлено в Австрії, в Україні та на Кіпрі.

AREGY Group займається науковими розробками у своїй галузі, є соціально-орієнтованою компанією та реалізує стратегію з місією підвищення продуктивності людини та тривалості її життя. З початком війни компанія втратила в управлінні активи на окупованій території, де був створений на кошти акціонерів та міжнародних фондів унікальний оздоровчий експерементальний центр по оздоровленню та реновації MATRIX.

В зв’язку з війною компанія на свої кошти релокувала та розселила працівників та їх сім’ї з окупованої території на Західну Україну та перевела кошти до фонду підтримки ЗСУ. Попри всі труднощі та ризики війни компанія не тільки не зупинила свою діяльність в Україні, але й вкладає інвестиції в подальший розвиток в напрямку медицини, залучає міжнародні компанії та фахівців. При цьому акціонерами погоджено та виділено з бюджету понад 1 млн гривень щомісячно, яка спрямована на підтримку ЗСУ та соціальну сфери.

В грудні 2022 року, компанія стає власником 92% акцій Орендного підприємства «Червона Калина» ім. М. Сивого в Рівненській області. Орендне підприємство володіє правом оренди майна санаторію до 2034р, що належить Державного Фонду Майна. Санаторій має велику історію оздоровлення українців і в планах компанії AG і в подальшому інвестувати розвиток об’єкту, стати центром медичних розробок, та навчання персоналу сучасного рівня оздоровчої галузі з запланованими інвестиціями близько 20 млн. доларів США.

Протягом декількох років, ще за часів правління засновника Миколи Юрійовича Сивого, його послідовника Ярослава Сивого, наступного керівника Рибачка Л.Р. і в тому числі з початку 2023 року, група осіб на чолі з певними керівниками регіону та у складі працівників СБУ з використанням громадянки похилого віку, неодноразово здійснювали спроби рейдерського захоплення з метою зупинення діяльності санаторію та захоплення земель. Земельні ділянки планується використати для подальшого будівництва сучасних котеджних містечків та розважальних закладів на території унікального дендропарку з більш ніж 1000 різновидів диковинних рослин. Цей дендропарк створював довгі роки колектив санаторію та його засновник Сивий Микола Юрійович.

На компанію здійснені інформаційні атаки для дискредитації нашого багатолітнього іміджу, про нібито наявні зв’язки з ворогом, задля виправдання нелегітимних дій та наполегливих рекомендацій працівникам органів і судів здійснювати незаконні дії. Також незаконні вказівки регіональним структурам та керівникам не працювати з санаторієм «Червона калина» аж до звільнення. Навіть місцевий філіал «ПриватБанку» безпідставно заблокував на нашому рахунку мільйони гривень в тому числі соціальні виплати і оплати за наші послуги від гостей.

Крім цього, місцевий суд з позивної заяви людини 84 років, якій в спадщину дісталась частка в 3,2%, приймає рішення, яке переписане з його позивної заяви, що скасовує проведену законними представниками державну реєстрацію корпоративних прав та передає їх міноритарію. Це рішення суперечить офіційній державній юридичній експертизі та на думку незалежних юристів, являється незаконним.

Все це організовується чітко структурованою та високо вмотивованою групою осіб з великим досвідом рейдерства та владними повноваженнями. Вони діють безкарно, далеко за межами закону, при цьому нічого не бояться. Навіть відверто та відкрито погрожують працівникам, керівництву, адвокатам та журналістам.

На наші звернення до різних органів, структур, депутатів, які, за законодавством чи суттю діяльності зобов’язані не дати здійснювати рейдерство і беззаконня, не отримано ніякої реакції.

Враховуючи вищевикладене, ми змушені офіційно заявити про призупинення інвестицій, діяльності підприємства та виконання державних контрактів Орендним підприємством «Червона Калина» ім. М. Сивого, у разі відсутності реакції державних установ на наші звернення до 01.03.2024 року.

Ці всі факти несуть не лише економічні, а й іміджеві ризики для компанії перед нашими діловими міжнародними партнерами. В зв’язку з чим залишаємо право за собою, у разі відсутності в Україні правової підтримки і правових підстав для захисту наших корпоративних прав та приватної власності, звернення до міжнародних організацій та судів для захисту.

Дії цих шахраїв загрожують не тільки нашій власності, але й економіці, самостійності та незалежності України під час боротьби з агресором. Тому ми офіційно звертаємося до Президента України, приділити увагу нашій ситуації з беззаконням, яка не одна в даному регіоні, та надати вказівку негайно розібратися відповідним структурам та припинити рейдерство щодо нас та інших суб’єктів в регіоні задля безпеки України.

Слава Україні! Героям Слава!

Керуючий директор

AREGY GROUP

Lauris Gedrovics