Перейти до вмісту

«Сон на бджолах» або біорезонансна АПІТЕРАПІЯ

«Сон на бджолах» або біорезонансна АПІТЕРАПІЯ

Метод оздоровлення та омолодження організму, при якому використовують спеціалізовані будиночки з бджолиними вуликами, де пацієнт перебуває в безпосередній близькості до бджіл.

Напрямки:
✅ Серцево-судинна
✅ Вегетативно-нервова система
✅ Дихальна система та лор- органів
✅ Стрес та депресивні стани

Секрети АПІТЕРАПІІ:

✅ Мікровібраціі, які створюють бджоли своїми крильцями та працею в вулику, створюють позитивний вплив на стан, функції, захист та відновлення всіх органів та систем організму.
✅ Акустичний вплив монотонним гудінням бджолиної сім‘ї створюють релаксуючий, антидепресивний та гармонізуючий вплив на психоемоційний стан людини.
✅ Стабільна температура, яку утримують бджоли, дає можливість розслабитися м’язам спини та сприяє покращеному кровообігу, розслабленню спазмуючих ділянок м‘язів при паталогіі хребта, зменшує больові симптоми і з часом приводить до повного їх зникнення.
✅ Іонізоване, насичене прополісом(антисептик ), медом, бджолиним пилком, повітря допомагає легеням скоріше відновитися та наповнитися здоров‘ям. Також бджоли випаровують у повітря велику кількість фітонцидів і складних квіткових сполук, які насичують кров фітоелементами, що стимулюють роботу серця людини.

Залишити відповідь