Перейти до вмісту

Шановні гості. Для отримання консультації, заповніть форму зворотнього зв’язку, вказавши ПІБ, контактну інформацію та період бажаного відпочинку.

Отримати консультацію:

  Даты бажаного відпочинку:
  з до

  Офіційні ціни 2023 на проживання та процедури:

  Санаторій “Червона калина” працює цілий рік. Кожна пора року Вас по-своєму здивує своїми барвами, казковістю, запахом та безмежністю. Ви у нас пізнаєте радість кожного дня!
  Миттєве бронювання

  +38(097) 736 00 98

  +38(067) 455 22 34

  Увага:

  Поселення:  розрахункова година в санаторії “Червона калина” 12.00

  Діють наступні правила:
  Виїзд до 12.00 год. Поселення після 14.00 год.

  При ранньому заїзді (до 14.00 год.) та при пізньому виїзді (після 12.00 год.) проводиться доплата у розмірі 50% вартості проживання за одну добу.

  У день поселення перша послуга – обід, у день виїзду остання послуга – сніданок.

  Змінені правила у бронюванні місць !!! Передоплата!

  *При бронюванні місць обов’язкова передоплата в сумі 1 дня перебування в санаторії  згідно категорії номера.

   

  Умови повернення коштів за не використані дні відпочинку в ОП санаторій “Червона калина” імені Миколи Сивого від 05.06.2023 року.

  1. Повернення коштів за невикористані дні відпочинку здійснюються при достроковому виїзді відпочиваючого за поважної причини (хвороба, яка перешкоджає подальшому лікуванню підтверджена висновком лікуючого лікаря, протипокази  для оздоровлення в санаторії «Червона калина», смерть рідних та близьких).

   У випадку неможливості перенесення терміну відпочинку чи передачі невикористаних днів відпочинку іншим особам –  санаторій повертає кошти заявникам за мінусом вартості  однієї доби перебування  з метою  часткового покриття збитків санаторію від  недотримання запланованого доходу. Підставою в даних випадках вважається заява про повернення коштів від відпочиваючого.  У випадку дострокового виїзду  з санаторію без погодження з адміністрацією санаторію нараховується штраф в розмірі однієї доби перебування.

  2. Повернення коштів відбувається через 14 діб в касі санаторію або ж шляхом безготівкового перерахунку на картку відпочиваючого де в заяві крім карткового рахунку потрібно вказати ЄДРПОУ та МФО банку, транзитний рахунок, ПІБ власника картки. 

  3. Адміністрація санаторію «Червона калина» надає можливість відпочиваючим в межах 6-ти місячного терміну переносити невикористані дні відпочинку на більш пізню дату, або передавати своє право відпочинку іншим особам.
  4. При достроковому виїзді відпочиваючого, оплату за якого зробила юридична особа (турагенство, профспілкова організація і т.д.) повернення грошових коштів здійснюється за умовами Договору, заключеного вищезгаданими організаціями з санаторієм.

     У випадку анулювання бронювання за 7 днів до дати заїзду, Санаторій повертає 50% передплаченої суми, у випадку анулювання бронювання за 14 днів Санаторій повертає 100% передплаченої суми.

   

  Ви з домашнім улюбленцем ? Тоді повинні ознайомитись з правилами перебування домашніх улюбленців

  Гість зобов’язаний:
  -привести з собою спеціальний килимок або спеціальну клітку для домашньої тварини;
  -спеціальний посуд;
  -спеціальні лотки ( для туалету);
  -забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номера співробітниками санаторії або проведення ремонтних робіт в номері.

   

      При поселенні в санаторій з домашнім улюбленцем, гість зобов’язаний оплатити      перебування тварини в номері згідно наказу 240 грн/доба.

  *Власникам домашніх тварин ЗАБОРОНЕНО: 
  -годувати домашніх тварин з посуду, що належить санаторію;
  -за відсутності спеціальної клітки для домашньої тварини забороняється залишати домашніх тварин без нагляду господарів в номері, холі на території санаторію;
  -забороняється брати з собою домашніх тварин в їдальню, бар та інші місця загального користування;
  – забороняється мити домашніх тварин в душових кабінках номерів, використовувати рушники, простирадла та інші постільні приналежності, що належать санаторію;
  -забороняється вичісувати домашніх тварин в номерів та холі санаторію;
  -вигул домашнього улюбленця на газонах;
    
  *Адміністрація санаторію залишає за собою право виселити особу яка проживає з тваринами:
  -у разі порушення правил проживання;
  -у разі агресивного, неадекватного, галасливої поведінки домашньої тварини.
  – Забороняється вільне пересування тварин без повітка в громадських зонах – холах та коридорах санаторію.

  *За нанесення шкоди майну санаторію власник тварини зобов’язаний сплатити штраф в залежності від вартості пошкодженого майна.

   

  Приймаємо замовлення на проведення семінарів та конференцій.

  Приємного відпочинку та оздоровлення в санаторії "Червона калина" ім.Миколи Сивого