Перейти до вмісту

КОТЕДЖНИЙ БУДИНОЧОК “Шевченкова хата”

Котеджний будинок «Шевченкова хата» розташований серед величного дубового гаю. Якщо Ви хочете ексклюзивний незабутній відпочинок в переплетенні сучасного та минулого – Вам сюди! Для індивідуального відпочинку територія оснащена шашличною, гойдалкою, пересувними шезлонгами. Мальовничий краєвид з одного боку розгортається на озеро, яке своїм блиском та хлюпоченням хвиль навіює позитивну релаксуючу ауру, а з другого боку – на білосніжний корпус водогрязелікування.

Котеджний будинок «Шевченкова хата» оснащений двома спальнями, однією великою вітальнею, у якій знаходиться камін, сучасна відеосистема та кондиціонер, натуральні меблі виготовлені на замовлення.

Не розчарують Вас і дві ванні кімнати (в одній душова кабіна, а в другій ванна) та кухня, у якій є все необхідне від посуду (на 12 персон) до холодильника і мікрохвильової печі, аби Ваше перебування було безтурботним та комфортним щоденно. У будинку та на прилеглій території функціонує WI-FI. Під’їзд до котеджного будинку окремий, наявна стоянка для транспорту.

Поруч з котеджним будинком розташована кімната-музей Т.Г. Шевченка, де можна згадати історію життя великого Кобзаря України. А далі розгортається відпочинкова територія з казковим маленьким ставочком, виставкою репродукції до творів Т.Г. Шевченка, експозиціями сільських предметів, де завжди хочеться сфотографуватися.

Дозвольте собі неординарний відпочинок в затишному та спокійному куточку нашого санаторію.