Перейти до вмісту

КОТЕДЖНИЙ БУДИНОК «Лесина хата»

Котеджний будинок "Лесина хата"

Котеджний будинок «Лесина  хата» розташований серед величного соснового лісу. Для індивідуального відпочинку територія оснащена шашличною та бесідкою. Мальовничий краєвид з одного боку розгортається на озеро, яке своїм блиском та хлюпоченням хвиль навіює позитивну релаксуючу ауру, а з другого боку – на білосніжний корпус водогрязелікування

Затишний відпочинок

Тихий, комфортний відпочинок, в поєднанні з дикою природою та всіма зручностями цивілізації.

Миттєве бронювання:

🔄 +38(097) 736 00 98

🔄 +38(067) 455 22 34

санаторій будиночок оренда

Котеджний будинок «Лесина хата» оснащений двома спальнями, однією великою вітальнею та закритою панорамною терасою. Будинок оснащений сучасною відеосистемою та кондиціонерами, натуральними меблями.

Не розчарують Вас і дві ванні кімнати (в одній душова кабіна, а в другій ванна) та кухня, у якій є все необхідне від посуду (на 12 персон) до холодильника і мікрохвильової печі, аби Ваше перебування було безтурботним та комфортним щоденно. У будинку та на прилеглій території функціонує WI-FI. Під’їзд до котеджного будинку окремий, наявна стоянка для транспорту (може розміститись два легкових автомобіля).

Поруч з котеджним будинком розташована кімната-музей Лесі Українки, де можна згадати історію життя великої української письменниці. А далі розгортається відпочинкова територія з казковим маленьким ставочком, навколо якого виставлені дерев’яні скульптури героїв “Лісової пісні” та лавочки для відпочинку. Це місце, де завжди хочеться сфотографуватися та насолодитися українською культурою.

Дозвольте собі неординарний відпочинок в затишному та спокійному куточку нашого санаторію.