Перейти до вмісту

ЛІКУВАННЯ

Увага! Доцільність призначення та обсяг будь-якої лікувальної процедури визначається лікарем.

Санаторій « Червона калина»  надає лікувальні послуги з оздоровлення:
– серцево-судинної
– нервової
– дихальної систем
– органів руху та опори
– шлунково-кишкового тракту

Для деражавних путівок обов’язкова санаторно-куротна карта (форма 072 )

Доцільність призначення та  обсяг будь-якої лікувальної процедури визначається лікарем.

В комплексі санаторію існує великий спектр як традиційних, класичних, так і народних методів лікування. Колектив курорту набув чималого досвіду в оздоровленні жителів із забруднених радіаційних зон, тому особлива увага приділяється безмедикаментозним методикам. Широко використовується фітотерапія, створений та  гарно оформлений місцевими умільцями фітобар. Тут готують відвари з лікувальних трав, вітамінні компоти, морси, свіжовичавлені соки, лікувальні настоянки. Функціонує відділення фітопаротерапії, так звана фітодіжка, – цілюща комплексна методика оздоровлення та самозцілення організму. Є ще в санаторії  інфрачервона термокамера та фінська сауна. А скільки задоволення й користі приносить лікування нагрітим житом та загальні обгортання. В якості  немедикаментозних методів лікування  в санаторії успішно використовується гірудотерапія – лікування медичними п`явками та бджоловжалення – лікування апітоксином.

При захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення і сечостатевої сфери розроблені ефективні методики грязе- та глинолікування.

Враховуючи, що переважна більшість людей сьогодні  потерпають від стресових ситуацій та їх наслідків у вигляді різних розладів центральної нервової системи, їх реабілітацію в санаторії проводять  із застосуванням процедур апітерапії, стоунтерпії, аромотерапії та ін.

Велике значення в реабілітаційних комплексах мають методики водолікування. Так,в бальнеологічному відділенні широко застосовується йодобромні розсоли місцевого родовища, а також перлинні, сольові, ароматичні, хвойні, бішофітові, озонові, вуглекислі ванни та ін. Велике задоволення викликає у пацієнтів лікувальне плавання. В басейні знаходиться спеціально обладнаний “водопад” для масажу хребта, а також вмонтовані  форсунки для підводного  масажу тіла та ступнів.  До послуг відпочиваючих два кабінети підводного душу-масажу та процедури  гідрокінезотерапії в басейні з  йодобромною водою.

За сучасними технологіями побудована з соляних блоків спелеокамера, де лікувальним чинником слугує  мікроклімат соляних шахт, який є незамінним для лікування органів дихання та серцево-судинної системи.

Окрасою санаторію є свої цілющі джерела мінеральної води. З одного джерела отримуємо йодобромну воду з мінералізацією 37 гр. солей на 1 літр рідини, вказана вода застосовується у вигляді ванн при комплексному  лікуванні захворювань серцево-судинної та периферійної нервової системи, а також при захворюваннях опорно-рухового апарату. Корисна вона також при запаленнях жіночих статевих органів, урологічних та деяких захворюваннях шкіри. Друге джерело – хлоридно-натрієва вода, її мінералізація становить 10 грамів солей на літр води. Ця вода подібна до Миргородської, але тут вона навіть міцніша, її п’ють ті, хто страждає на хронічні гастрити з нормальною та пониженою секреторною функцією, хронічні коліти неспецифічного характеру, панкреатити, а також при інших захворюваннях органів травлення. Для цього в санаторії створений сучасний бювет .

В оздоровниці працюють лікарі переважно вищої та першої категорії. Серед них терапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дієтолог. Крім того, пацієнтів  консультують уролог, гінеколог, отоларинголог, окуліст, рефлексотерапевт, нейрофізіолог, лікар-лаборант, лікар ультразвукової діагностики, травматолог, психолог.

Для високоякісного провадження лікувального процесу в санаторії працює клініко-діагностична лабораторія.

Сучасне медичне обладнання, лікарі та медичні сестри найвищої кваліфікації дозволяють утримувати лікувальний і діагностичний процес на найвищому рівні. Разом з тим колектив оздоровниці постійно працює над вдосконаленням лікувального процесу та підвищенням якості надання послуг.

МЕТОДИКИ НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ЯКІ ВПРОВАДЖЕНІ В САНАТОРІЇ «ЧЕРВОНА КАЛИНА» :

ГЛИНОТЕРАПІЯ

– методики зовнішнього ( глиняних аплікацій та аплікацій з додаванням бджолиного підмору, глиняних коржів, ванн,  загальних глиняних обгортань) та внутрішнього  (глиняні коктейлі) застосування білої  та голубої глини

АПІТЕРАПІЯ

– біорезонансна апітерапія (оздоровчі процедури  в будиночках над вуликами)

– аероапітерапія (дихання вуликовим повітрям)

– бджоловжалення

– загальне медове обгортання

– мед до фіточаю  – добова моно доза – 70 г

ФІТОТЕРАПІЯ (лікувальні фіточаї)

ФРЕШОТЕРАПІЯ  –  вживання свіжовичавлених соків (овочевих та фруктових)

ВІТАМІННІ ДОБАВКИ, НАСТОЯНКИ

ЛІКУВАННЯ НАГРІТИМ ЖИТОМ

НЕТРАДИЦІЙНІ ВИДИ МАСАЖУ (медовий масаж, масаж на сіні, рефлекторний масаж)

МЕТОДИКА «ІСПАНСЬКИЙ ПЛАЩ»

ПСАМОТЕРАПІЯ – лікування нагрітим піском

ЛІКУВАННЯ НАГРІТОЮ СІЛЛЮ

СОЛЬОВИЙ ПІЛІНГ

СПЕЛЕОТЕРАПІЯ – лікування мікрокліматом соляних печер

СТОУНТЕРАПІЯ – комбінована методика класичного масажу, масажу нагрітим камінням та рефлексотерапії

ГІДРОТЕРАПІЯ – забезпечення основної складової здоров`я – вживання якісної структурованої води

ГІРУДОТЕРАПІЯ – лікувальна методика з використанням п`явки медичної

ОЗДОРОВЛЕННЯ ПАРОЩЕНОЮ ПШЕНИЦЕЮ

Доцільність призначення та  обсяг будь-якої лікувальної процедури визначається лікарем.

 Інвестуйте в своє здоров’я разом з Санаторій «Червона калина»
ім. Миколи Сивого

Телефон для консультацій та бронювання:
 +38(097) 736 00 98
 +38(067) 455 22 34